Bewegen is leuk en gezond

Contact

                          Foto volgt nog

 

Jos Mekkes

Coördinator Buurtsportcoaches & Buurtsportcoach volwassenen/senioren

Neem contact op betreffende:

- Algemene zaken

- Consultatie sport

- Lokaal Sport- en Beweegakkoord

- Beweegactiviteiten

 

E-mail: jmekkes@winterswijk.nlactief@winterswijk.nl

Tel. (+31) 6 345 276 27

 


 

Suzanne Spexgoor

Buurtsportcoach Basisschooljeugd

Neem contact op betreffende:

- Pleinclub

- Schoolsport

- Naschools beweegaanbod

 

Email: actief@winterswijk.nl

Tel: (+31) 6 537 073 69

 

* Aanwezig op dinsdag en woensdag

                        Foto Volt nog  

 

Vacant...

Buurtsportcoach Jongeren & Intermediair Jeugd Sport & Cultuurfonds

Neem contact op betreffende:

- Voortgezet onderwijs

- Schoolsport

- Naschools beweegaanbod

- Bemiddeling

 

Email: actief@winterswijk.nl 

Tel. (+31) 6

 

* Aanwezig op woensdag en vrijdag

 

 

 

Wouter Beijers

Buurtsportcoach Open & Vitale sportparken

Neem contact op betreffende:

- Hybride leeromgeving

- Stagebegeleiding

- Toernooien & Overige evenementen

 

Email: actief@winterswijk.nl

Tel: (+31) 6 401 122 08

 

*Aanwezig op woensdag en donderdag

 

 

 

Harrie Garritsen

Buurtsportcoach Verenigingsondersteuner

Neem contact op betreffende:

- Verenigingen

- Bemiddeling / Ondersteuning

- Vrijwilligers

E-mail: actief@winterswijk.nl

Tel: (+31) 6 532 097 18

 

*Aanwezig op woensdag

 

 

 

Hans Roerdinkholder

Cultuurcoach

Neem contact op betreffende:

- Cultuur

- Muziek & Dans

- Band in de buurt

 

Email: actief@winterswijk.nl

Tel: (+31) 6 246 722 20

 

*Aanwezig op donderdag

                         Foto volgt nog

 

 

 

Marlis Maurer

Buurtsportcoach volwassenen/senioren

Neem contact op betreffende:

- Buiten Actief

- Beweegmomenten senioren

- Actief in de Wijk

 

Email: mmaurer@winterswijk.nlactief@winterswijk.nl

Tel: (+31) 6 283 761 18

 

*Aanwezig op maandag en donderdag

 

 

                      Foto volgt nog...  

  

Ria Bussink

Beweegmakelaar

Neem contact op betreffende:

- Consultatie beweegaanbod

- Lokale activiteiten

 

Email: rbussink@winterswijk.nlbeweegmakelaar@winterswijk.nl

Tel: (+31) 6 237 925 29

 

*Aanwezig op maandag en donderdag

 

                     Foto volgt nog...  

 

Esmé Schreurs

Stagiaire HBO Sportkunde/Vitaliteit

Neem contact op betreffende:

- Vitaliteit

- Lokaal Sport- en Beweegakkoord

 

Email: eschreurs@winterswijk.nlactief@winterswijk.nl

Tel: (+31) 6 283 761 18

 

*Aanwezig op maandag en donderdag